Stylový koš na prádlo Curver RATTAN STYLE s objemem 45L v hnědém provedení


Stylový koš na prádlo Curver RATTAN STYLE

Curver RATTAN STYLE koš na prádlo

Plastový koš na čisté prádlo o objemu 45L z řady RATTAN STYLE.

Curver RATTAN STYLE je koš na prádlo s moderním designem. Jeho ratanový vzhled skvěle zapadne do moderního interiéru a dovolí vám skrýt špinavé prádlo elegantně a vkusně. Zároveň ho můžete využít i jako přísuvný koš na uložení různých věcí, jako jsou deky, plyšové hračky či jiné potřeby.

Koš na prádlo RATTAN STYLE je ideální pro ty, kteří chtějí praktickou a stylovou kombinaci.

Moderní ratanový vzhled a kvalita značky Curver.

Koš na prádlo RATTAN STYLE nevypadá jako typický plastový koš na prádlo, a přestože jde o plast, vypadá velmi reálně. Jeho ratanový vzhled ho dokáže skvěle maskovat. Díky tomu se koš hodí do každého interiéru, ať už je váš byt či dům moderní nebo tradiční.

Koš je vyroben z kvalitního, odolného a lehkého plastu. Je tak snadno přenosný, ale zároveň dostatečně pevný na to, aby unesl i plné zatížení prádlem. Otvory ve výpletu zajišťují cirkulaci vzduchu, což minimalizuje zápach z nevětraného prádla.

Otvory ve výpletu zajišťují cirkulaci vzduchu. Úchyty na 3 stranách pro dobrou manipulaci.

Koš RATTAN STYLE má výplety s otvory, které zajistí cirkulaci vzduchu a minimalizují vlhkost. Koš tak zůstane dlouho svěží a vám zbytečně nezanechává špatný zápach. Koš má také úchyty na třech stranách, což vám umožní koš snadno přenášet z jedné místnosti do druhé a dobře manipulovat s ním.

Na této stránce můžete koš na prádlo Curver RATTAN STYLE zakoupit.