Stylový doplněk pro zahradu: Bistro set STILISTA s 2 židlemi a stolem z dřeva

Bistro Set se skládá ze zahradního stolu a dvou zahradních židlí, je vyroben z vysoce kvalitního akátového dřeva.

Zahradní set STILISTA je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí na své terase, balkóně nebo v zahradě poskytnout dostatek místa při relaxaci či posezení. Souprava je praktická a nabízí dostatek místa pro dvě osoby.

Stůl a židle jsou vyrobeny z akátového dřeva, které se vyznačuje nejenom krásným a příjemným vzhledem, ale také odolností vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životností. Jedná se o tvrdé dřevo, které je ideálním materiálem pro zahradní nábytek.

Zahradní židle a stůl lze snadno složit v několika jednoduchých krocích, což umožňuje prostorově úsporné skladování celé balkonové soupravy.

Akátové dřevo je tedy nejenom vysoce kvalitní a estetické, ale také praktické pro zimní měsíce, kdy je vhodné nábytek skladovat a chránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Stůl je o rozměrech 58 x 58 x 74,5 cm (d x š x v) a židle o rozměrech 33 x 38 x 85 cm (d x š x v). Výška sedáku je 46 cm. Maximální nosnost stolu je 50 kg, zatímco maximální nosnost židle je 130 kg.

Obsah balení:

  • 2 x židle
  • 1 x stolek

Pro ty, kteří chtějí dodat své zahradě, terase nebo balkónu kousek elegance a stylu, je Bistro Set STILISTA s 2 židlemi a stolem z dřeva to pravé řešení. Navštivte https://www.esrom.cz/produkt/stilista-zahradni-bistro-set-2-zidle-stul-drevo a objednejte si ho ještě dnes!