Stylový a praktický Šedý venkovní koberec NORTHRUGS Bali, ⌀ 140 cm pro pohodlné odpočinkové zóny

Pokud hledáte ideální doplněk vaší zahrady, balkónu nebo terasy, tak byste určitě měli zvážit koupi kvalitního venkovního koberce od značky NORTHRUGS. Nabízíme vám koberce, které jsou nejen krásné, ale i velmi praktické. Naše koberce jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu a jsou tak velmi odolné vůči nečistotám a povětrnostním vlivům.

Kruhové koberce jsou velmi oblíbené a ty od značky NORTHRUGS navíc můžete umístit do interiéru i exteriéru.

Vybírat můžete z více druhů koberců, ale jedním z oblíbených typů jsou kruhové koberce s průměrem ⌀ 140 cm. Ty jsou ideální pro vytvoření pohodlné odpočinkové zóny, kde si můžete dopřát odpočinek na sluníčku nebo ve stínu. Díky jejich unikátnímu designu jsou velmi oblíbené a můžete je snadno umístit kamkoliv ve vaší zahradě nebo doma na terase.

Jsou totiž vyrobeny z kvalitního polypropylenu, jsou tak vysoce odolné a případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Koberce od značky NORTHRUGS jsou velmi odolné, takže je můžete umístit prakticky kamkoliv, aniž by se tím poškodily. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je navíc snadno čistitelný. Pokud se na koberci objeví nečistoty, stačí je jednoduše setřít vlhkým hadříkem a koberci zase budou vypadat jako nové.

Zvolte koberec NORTHRUGS, který je praktický, krásně vypadá a je příjemný na dotek.

Koberec NORTHRUGS Bali je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít kvalitní a krásný venkovní koberec. Je velmi praktický, takže nemusíte mít obavy, že by se nějakým způsobem poškodil. Navíc, když si na něj sednete, tak ucítíte jeho příjemný materiál na své kůži.

Specifikace produktu:

  • Německá kvalita
  • Odolný, možné umístit i ven
  • Krásné barvy, které nevyblednou
  • Nádherné motivy a vzory

Nečekejte a vyberte si svůj oblíbený venkovní koberec NORTHRUGS, který bude dokonalou a praktickou ozdobou vašeho prostranství!

Venkovní koberec NORTHRUGS Bali

Pokud chcete vidět více barevných variant, navštivte naši stránku s produktem.