Stylová a pohodlná sada barových židlí Tenzo Tori v šedém provedení


Židle Tenzo jsou potěšením pro oko i tělo.

Barové židličky jsou perfektním a nepostradatelným doplňkem každé jídelny. Pokud zároveň vlastníte praktický kuchyňský ostrůvek, zajisté oceníte funkčnost barové židle, kdy potřebujete vyšší posezení, než které vám nabízí klasická jídelní židle.

Stylová sada židlí Tenzo Tori

Odkaz: https://www.nabytekhned.cz/produkt/sada-2-sedych-barovych-zidli-tenzo-tori

Značka Tenzo je v oblasti nábytku dlouhodobě známou a kvalitní značkou. Společnost se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku a navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoha zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, kteří mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Židle Tenzo Tori jsou výborným příkladem práce značky Tenzo. Tyto židle jsou navrženy tak, aby nabízely nejen pohodlné posezení, ale také stylovou a moderní koncepci. Židle jsou plně provedeny v šedém provedení, což dodává místnosti zajímavou a elegantní atmosféru.

Kvalitní zpracování a komfortní sedák

Židle Tenzo Tori jsou vyrobeny z kvalitních materiálů inovativními technologiemi. Tyto dvě faktory zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost. Rovněž jsou provedeny tak, aby nabízely maximální komfort obyčejného uživatele.

Sedák této židle je pohodlný a dostatečně široký, aby uživatelé mohli pohodlně sedět i delší dobu. Materiál, který byl použit pro jejich výrobu, nabízí vysokou odolnost proti nárazům a oděru.

Moderní a stylový design

Ačkoli jsou židle Tenzo Tori plně funkční, neznamená to, že by musely být nevkusné. Tyto židle jsou navrženy s jednoduchým, ale velmi stylovým vzhledem. Tyto židle nejen dodají místnosti velmi moderní vzhled, ale také přilákají pozornost vašich hostů.

Závěrem lze konstatovat, že židle Tenzo Tori jsou vynikajícím příkladem kvalitního nábytku, který se snaží vyniknout v průměru díky svému modernímu a stylovému designu. Navíc jsou pohodlné a nabízejí komfortní sedák. Pokud tedy hledáte kvalitní barové židle, které navíc dodají vaší místnosti jedinečný vzhled, rozhodně si případně prohlédněte židle Tenzo Tori na odkazu v prvním odstavci.