Skrývá nečistoty stylově: Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L – stříbrný

Odpadky a nečistoty patří do odpadkového koše, ale ne každý koš musí být ošklivým zubříkem v kuchyni nebo obýváku. Naštěstí tu máme Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L, který nejenže funguje skvěle, ale také skvěle vypadá. Tento moderní koš zaručí, že každá kuchyň bude vypadat moderně a stylově.

Skvěle ladí s moderním zařízením interiérů

Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L se přizpůsobí jakémukoli interiéru – ať už jde o moderní kuchyni nebo elegantně zařízený obývací pokoj. Jeho stříbrný metalizovaný povrch mu dodává vzhled, který se hodí do jakékoli místnosti. Je to koš, který se nehodí jen k odpadkovému košíku. Díky svému stylovému designu lze najít v každé místnosti vhodné použití.

Vyroben z plastu a má metalizovaný povrch

Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L je vyroben z kvalitního plastu, což znamená, že je lehčí než jeho kovový ekvivalent. Je to ideální koš pro ty, kteří chtějí vybavit svou kuchyni nebo obývací pokoj odpadkovým košem, ale nemají rádi těžké předměty. Jeho metalizovaný povrch dodává koši šikovný vzhled, který zaručuje, že se bude hodit prakticky kamkoliv.

Je lehčí než kovový koš.

Díky tomu je ideálním košem pro ty, kteří nemají rádi těžké předměty.

Otevírá se nohou pomocí speciálního pedálu

Otevírání koše může být někdy nebezpečné (zejména po použití rukou při vaření). Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L přichází s cool funkcí! Šelfovým pedálem pro snadné otevření lze koš snadno a bezpečně otevřít nohou. Nedovolí tak šíření bakterií a zachování čistoty v interiéru.

Díky tomu zůstávají ruce čisté.

Zároveň se zabraňuje šíření bakterií v kuchyni.

Konstrukce víka nechává obsah koše neustále uzavřený a neviditelný

Nikdo nechce žít s viditelnými odpadky v kuchyni. Vlastnosti Curver odpadkového koše DECOBIN 5L je jeho konstrukce víka, která zaručuje, že veškerý obsah koše bude neustále uzavřený a neviditelný. To znamená, že když koš otevřete, uvidíte pouze prázdný prostor zpět.

Konstrukce víka zaručuje, že je obsah neustále uzavřený a neviditelný.

Koš je balený v papírovém obalu

Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L přichází v papírovém obalu, což znamená, že přesahuje výrobu „v plastu“, kterou obvykle zoufale snadno shodíme. Tato účinná snaha má za následek snížení míry zplodin a spotřeby energie, což následně pomáhá při snižování dopadu na životní prostředí.

Vyzkoušejte Curver Odpadkový koš DECOBIN 5L – více se dozvíte na stránkách Sidonia.cz.