Obývací stěna SIMBA 4 – moderní kousek s leskem černé a bílé barvy!


Elegantní a precizně zpracovaná obývací stěna pro Váš domov

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna SIMBA 4 je tím pravým kouskem, který dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Díky své elegantnosti a smyslu pro detail Vás nadchne již na první pohled.
Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce.

Vlastnosti obývací stěny SIMBA 4

Tato obývací stěna SIMBA 4 je variabilní a každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv dle Vašich potřeb. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně.

Tloušťka MDF desky je 16 mm, čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií, což zajišťuje její vysokou kvalitu a odolnost. Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Dokonalou atmosféru obývací stěny dotvoří světelné prvky

Osvětlení stěny není součástí dodávky, avšak lze jej dokoupit v příplatkovém parametru nahoře. Díky tomu můžete být při výběru světelných prvků v obývacím pokoji kreativní a vytvořit dokonalou atmosféru.

Demontovaný nábytek, který je však snadno a rychle sestavitelný

Tento nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. Nicméně, sestavit ho je snadné a rychlé a s výsledkem budete jistě spokojeni.

Nadčasový design pro moderní bydlení

Obývací stěna SIMBA 4 je nadčasovým kouskem, který zapadne do každé moderní domácnosti. Je to kousek nábytku, na který se budete rádi dívat a který Vám bude sloužit po mnoho let.

Pokud hledáte kvalitní a elegantní obývací stěnu, je obývací stěna SIMBA 4 tou správnou volbou. A pokud chcete svůj obývací pokoj doplnit vhodnými doplňky, jako jsou světelné prvky či dekorační prvky, vyberte si ty nejlepší v nabídce zde.