Nový luxusní ASIR Lustr KIRPI – 3092 zlatá pro zářivější interiéry


Osvětlení a dekorace interiéru a exteriéru

ASIR Lustr KIRPI – 3092 zlatá je novinkou v sortimentu prosvětlení společnosti Interierio. Je to luxusní osvětlovací těleso, které se hodí pro osvětlení a dekoraci interiéru obytných nebo společenských prostor i v exteriéru nebo nad vchodem paláce. Nejčastěji se zavěšuje na strop nebo na klenbu místnosti.

Vysoce kvalitní kovové tělo a zlatá barva

ASIR Lustr KIRPI – 3092 zlatá je vyroben z vysoce kvalitního kovového těla s elegatními zlatými detaily. Jeho rozměry jsou 23 x 16 cm a výška 33 cm, což hraje roli při správném rozmístění. Barva zlata pak dokonalým způsobem dotváří dojem luxusu a noblesy.

Typ žárovky a IP ochrana

ASIR Lustr KIRPI – 3092 zlatá je vybaven žárovkou typu E27 s maximálním výkonem 40 W. Ochrana IP20 zajišťuje, že je chráněn před vlhkostí a jsou zajištěny bezpečné podmínky pro jeho používání.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba.

ASIR Lustr KIRPI - 3092 zlatá

Žárovka není součástí dodávky

ASIR Lustr KIRPI – 3092 zlatá přichází bez žárovky, což umožňuje zákazníkům zvolit takovou variantu, která nejlépe vyhovuje jejich požadavkům na osvětlení.

Pokud hledáte luxusní osvětlení pro váš interiér či exteriér, neváhejte a vyberte si ASIR Lustr KIRPI – 3092 zlatou. Objednat si ho můžete na stránkách Interiero.