Nový designový doplněk pro váš obývací pokoj: černý kovový konferenční stolek Kave Home Daheli 80 x 44 cm


Originální konferenční stolek Kave Home Daheli vás zaujme na první pohled svým zajímavým designem i kombinací materiálů.

Kave Home Daheli

Stolek je vyrobený z černě lakovaného železa a spolu s horní deskou z černě kaleného skla působí moderním dojmem. Stolek má rozměry 80 x 44 cm a výšku 45 cm.

Největší předností tohoto konferenčního stolku je jeho design. Černá barva a kombinace kovu a skla dělají tento stolek vynikajícím kouskem pro moderní interiéry s tmavými prvky.

Kave Home Daheli

Dostatek úložného prostoru

Další výhodou tohoto konferenčního stolku je dostatek úložného prostoru pod horní deskou. Tento prostor může být využit pro uložení časopisů, knih, ale i drobných dekorativních doplňků.

Údržba konferenčního stolku

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumísťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Stolek Daheli je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést moderní prvky a originalitu. Je to kousek, který vás bude těšit dlouhá léta a bude zajímavým prvkem obývacího pokoje. Pokud vás zaujal náš černý konferenční stůl Kave Home Daheli, můžete si ho objednat již dnes na stránkách Kupsina Nábytek.