Nově uvedené stropní LED osvětlení: rozměry 65/10 cm

Stropní osvětlení je jedním z nejdůležitějších prvků v každém interiéru. Bez kvalitního osvětlení není možné interiér docela vychutnat a užít. Proto jsou v dnešní době do popředí stále více vyslovovány stropní svítidla s LED světly, nejen kvůli jejich úspornosti, ale také kvůli daleko lepšímu osvětlení.

Toto stropní svítidlo Vás zaujme svým elegantním vzhledem

Jedním z nově uvedených stropních LED svítidel je svítidlo o rozměrech 65/10 cm. Tento elegantní kus Vás zaujme svým designem i výkonem. Svítidlo je kulatého tvaru, má průměr cca 67 cm a stínítko z akrylu, které je v matné bílé barvě, má prvky v barvě chromu. Pod stínítkem se nachází zabudovaná úsporná LED žárovka.

Novel Stropni LED svitidlo

Toto stropní svítidlo je vyrobeno z kovu a plastu v bílé barvě s prvky chromu. Má vysoký výkon zdroje světla – 1x100W LED, který poskytuje světelný tok 9800 lm a to v příjemném rozsahu barev 3000-5500K. Tento rozsah barev dokáže účinně nahradit denní světlo a prosvítí Váš interiér jemným, ale dostatečně silným světlem.

Výhoda: pomocí dálkovému ovládání můžete ovládat stmívač a volit barvu světla

Tento stropní LED reflektor disponuje praktickým stmívačem pomocí dálkového ovládání. Tímto můžete snadno a pohodlně upravovat intenzitu světla podle Vašich potřeb, a to i z pohodlí Vaší sedačky. Svítidlo také umožňuje volit barvu světla, což oceníte při různých příležitostech. Kromě toho je navíc stropní svítidlo velmi jednoduché na instalaci díky průměru svítidla a tím pádem jeho snadné manipulaci.

Toto pěkné stropní svítidlo se bude líbit! Ať už hledáte doplnění Vaší domácnosti o elegantní osvětlení nebo jednoduše moderní zdroj světla, stropní svítidlo Novel je zkrátka tou pravou volbou.

Nezmeškejte příležitost a nakupte si tento klenot mezi stropními svítidly na stránkách Isolund.cz za bezkonkurenční cenu.