Nová šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Frieda s rozměrem 180 x 200 cm

Postel Frieda

Dvoulůžková postel Frieda značky Meise Möbel s odolným látkovým čalouněním a přírodně zbarvenou podnoží se pyšní jednoduchým a elegantním designem. Do vaší ložnice přinese útulnou atmosféru a stane se její nadčasovou chloubou. Na odpočinek v její společnosti se budete každý večer těšit!

Postel Frieda je k dispozici ve velikosti 180 x 200 cm a má praktický odklápěcí rošt, ke kterému snadno dostanete a využijete tak větší úložný prostor. Vybírat můžete ze čtyř různých barevných variant – vedle šedé postele Frieda jsou k dispozici také bílá, béžová a stříbrná varianta.

Specifikace postele Meise Möbel Frieda:

  • Rozměry: 180 x 200 cm
  • Odolné látkové čalounění
  • Přírodně zbarvené podnoží
  • Odklápěcí rošt s větším úložným prostorem
  • Možnost výběru ze čtyř barevných variant

Pokud hledáte postel, která vaší ložnici dodá útulnou atmosféru a bude se v ní skvěle vyjímat, pak je Meise Möbel Frieda to správné řešení pro vás. Navíc oceníte praktický úložný prostor a snadný přístup k němu. Pokud vás postel Frieda zaujala, můžete si ji objednat na stránkách esrom.cz.

Poznámka: Postel je dodávána včetně roštu, avšak matrace není součástí balení. Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Postel Frieda