Nová šatní skříň TABARI V nabízí bílý matový design a zrcadlové dveře


Představení nového kousku nábytku

Nová šatní skříň TABARI V je poslední přírůstek v sortimentu nábytkového e-shopu www.nabyteklevneji.cz. Pokud hledáte moderní, elegantní a zároveň praktický kus nábytku do své ložnice, neváhejte a podívejte se na tento model. Nabízí se v bílém matovém provedení se zrcadlovými dveřmi a s pruhy zrcadel.

šatní skříň TABARI V

Detaily o produktu

Barva

Bílý mat. Tento odstín je velmi oblíbený a hodí se ke všem typům interiéru. Skříň bude dobře vypadat v moderně, ale i v klasickém stylu.

Rozměry

ŠxHxV: 150 x 58 x 200 cm. Tyto rozměry jsou dostatečné pro jednu až dvě osoby. Na šatní tyče se vejde celá garderoba a množství policek nabídne mnoho prostoru pro uložení oblečení, obuvi, doplňků i kosmetiky.

Materiál

Laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS, hliníkové kolejnice Sevroll. Jedná se o vysoce kvalitní materiály, které zaručují odolnost, trvanlivost a snadnou údržbu skříně.

šatní skříň TABARI V - interiér

Dodání a záruka

Dodání v demontu, záruka 24 měsíců. Skříň vám bude doručena v demontu, což umožní snadnou manipulaci s jejími díly. Díky tomu ji můžete snadno přemístit i do menších pokojů. Zároveň vám nábytek přijde s garancí 24 měsíců, takže si můžete být jisti, že jste si pořídili kvalitní výrobek.

Závěr

Pokud se chystáte pořídit si novou šatní skříň, doporučujeme si tento produkt blíže prohlédnout. Moderní design, praktické úložné prostory a kvalitní materiál jsou jen několik důvodů, proč si tento kus nábytku zamilujete. Navíc si ji můžete pořídit za skvělou cenu na www.nabyteklevneji.cz.

Tak neváhejte a klikněte na odkaz www.nabyteklevneji.cz/produkt/satni-skrin-tabari-v-bily-mat-zrcadlo a objednejte si svou vysněnou šatní skříň TABARI V ještě dnes!