Nová generace úložného řešení – Skřín Twist 3 sonoma


Luxusní 2-dveřová skřín s zásuvnými dveřmi na kolejnicích HETTICH

Pokud hledáte elegantní, moderní a praktické úložné řešení pro svůj domov, nemusíte hledat dál. Tentokrát Vám představíme novou generaci úložných skříní – Skřín Twist 3 sonoma. Skřín Twist 3 sonoma je úložná skříň, která se pyšní svým moderním designem a skvělým využitím prostoru.

Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH

Nevšedním prvkem této skříně jsou zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH, které dokonale eliminují nutnost mít volný prostor pro otevírání křídel. Díky těmto dveřím se navíc do skříně dostanete mnohem snadněji.

Korpus v dekoru: dub sonoma

Dveře: sonoma + zrcadlo

Korpus skříně je v dekoru dub sonoma, který vypadá velmi elegantně a přirozeně. Dveře jsou vyrobeny v dekoru sonoma a osazené zrcadlem, které opticky zvětší prostor a umožní Vám si zkontrolovat svůj outfit před odchodem z domu.

Nábytek je dodáván v demontu

Skříň Twist 3 sonoma je dodávána v demontu, takže budete muset nábytek sestavit sami, ale není se čeho bát. Součástí balení je totiž kompletní kování a návod na sestavení, takže sestavení by nemělo být nijak složité.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

225x211x63cm

Materiál

Skříň je vyrobena z DTDL, tedy laminované dřevotříska, která je impregnována a má dekorativní folii, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Údržba

Skříň Twist 3 sonoma se snadno udržuje běžnými prostředky na čištění nábytku. Je ale důležité nerespektovat ostré hadříky, aby nedošlo k poškrábání povrchu.

Meli byste postupovat dle návodu použití a používat měkkou bavlněnou úterku, abyste povrch nalákali. U demontovatelných spojů je potřeba, abyste neuvolnili spoje zbytečně a průběžně je dotažovali.

Montáž

Pokud nejste zkušený kutil, může se Vám montáž zdát obtížná. Bohužel si ale musíte ujasnit, že se jedná o skříň dodávanou v demontu, takže sestavit si jí budete muset sami. Palcové šroubováky a měřítko jsou praktické věci, které ale dost možná budete potřebovat.

Pokud se chcete podívat, jak by mohla nová skříň vypadat u Vás doma, můžete si prohlédnout fotografie a parametry na stránce https://www.brega.cz/produkt/skrin-twist-3-sonoma.