Nepřehlédnutelné krásy: Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea s průměrem 30 cm


Nepřehlédnutelné krásy: Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea

Čas plyne jako voda, ale díky originálním nástěnným hodinám z toho nemusíte být smutní. Ba naopak. Staňte se pánem každé minuty a to hezky stylově.

Jaké jsou hlavní rysy těchto hodin?

Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea jsou sice jednoduché, ale zároveň krásné a dokonale se hodí do moderních, ale i tradičních interiérů. S jejich pomocí můžete vytvořit perfektní atmosféru pro své interiérové prostory. Jsou vyrobeny z kvalitního skla a mají průměr 30 cm. Můžete je umístit na stěnu k oblíbenému křeslu, k jídelnímu stolu nebo kamkoliv jinam, kam byste si je rádi připevnili. Svému interiéru tak dodáte na originalitě a stylovosti.

Proč byste si měli nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea pořídit i vy?

Krásné hodiny jsou tou správnou volbou pro každého, kdo chce vidět čas jednoduše a hezky. Tyto jsou krásné a nápadité, což je do dnešní doby již rarita. Svému prostoru tak dodáte na originalitě a zaujmete své hosty. Většinou se v dnešní době setkáváme s moderními hodinami, které vypadají jako z jiného světa a jsou těžko čitelné. Tyto hodiny jsou naopak moderní, ale zároveň i velmi přehledné a snadno čitelné.

Kam byste nástěnné hodiny umístili?

Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea si můžete umístit téměř kamkoliv. Jsou velmi univerzální a hodí se do každého stylu interiéru. Můžete je umístit k obrazu, k dekoraci, na stěnu k jídelnímu stolu, na stěnu k sedačce a mnoho dalšího. Jsou jednoduché, ale velmi elegantní a to je právě to, co dělá z těchto hodin skvělou volbu pro každého.

Jaký je jejich design?

Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea mají zajímavý design. Skládají se z úzkého rámečku a středového ciferníku, který dominuje celému designu. Ciferník je bílé barvy a na skle je nádherná a velmi detailní grafika. Na hodinách najdete ciferníky nejen na osmičkové, ale i na desetičkové a dvanáctkové soustavě. Hodiny Styler Glassclock Tea pro svůj design získaly řadu ocenění a časopis Designboom jim dokonce přisoudil cenu za inovaci a design.

Jakou barvu si zvolit?

Tyto hodiny jsou k dostání v několika barevných variantách. Můžete si vybrat mezi těmi klasickými, jako černá nebo bílá, ale také třeba mezi červenou a modrou. Každá z těchto variant má svůj půvab a vypadá skvěle v každém interiéru.

Jak se o nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea starat?

Starat se o tyto hodiny je velmi jednoduché. Stačí je čistit suchou nebo mírně vlhkou hadříkem. Nedoporučujeme používat čisticí prostředky, které by mohly poškodit povrch hodin.

Pokud Vás zaujaly nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea s průměrem 30 cm, můžete se na ně podívat v našem obchodě na adrese https://www.brega.cz/produkt/nastenne-hodiny-styler-glassclock-tea-30-cm. Určitě následně nebudete litovat a budete mít v interiéru něco, co Vás bude neustále těšit.

Nepřehlédnutelné krásy: Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea s průměrem 30 cm
Nepřehlédnutelné krásy: Nástěnné hodiny Styler Glassclock Tea s průměrem 30 cm