„Nápor cukru nás a naše děti ovlivňuje víc, než si uvědomujeme“

Advent je za dveřmi a mě nedávno požádala jedna skvělá kamarádka o rozhovor na téma Advent a útok čokoládových Mikulášů v obchodech a tak vznikl rozhovor s názvem „Nápor cukru nás a naše děti ovlivňuje víc, než si uvědomujeme“.

Musím přiznat, že mě překvapilo, jaký má článek veliký ohlas a mám z toho pocit, že stále více lidí si uvědomuje, že si již mnohdy můžeme vybírat mezi potravinami kvalitními a těmi méně kvalitními.  A také to, že stále více lidem ten nápor čokoládových figurek vadí.

Pokud se tedy chcete dozvědět, jak je to s čokoládovými Mikuláši, čerty, zvonečky a perníčky, přečtěte si, podle mě, velmi povedený a úspěšný rozhovor ZDE.

Není čokoláda jako „čokoláda“. Když už mlsat, tak dobře a zdravěji!

 

Viktorie Tománková

Hledáte odpovědi na otázky ohledně stravování vašeho miminka? Co mu vařit, co už smí jíst a co ne a zajímá vás také proč? Diky mým zkušenostem s přípravou stravy pro nejmenší děti, mé vášni pro dobré a kvalitní jídlo a zároveň touze porozumět tomu, co má vliv na zdraví mého dítěte a proč, pomáhám maminkám zorientovat se ve světě stravy miminek a batolátek. Učím maminky nejen, jak uvařit pro miminko tak, aby bylo zdravé, ale zároveň porozumět stavebním základům stravování malých dětí a v neposlední řadě, jak vše zvládnout, stihnout a přitom zůstat v pohodě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Close Menu