Moderní postel MEDIOLAN 160×200 v dubu sonoma od značky Idze

Vybrat si nové dvoulůžko do své domácnosti není vždycky jednoduché. Ze široké nabídky může být výběr zdlouhavý a ne vždy si musíte vybrat ten správný kousek. Doporučujeme postel Mediolan, která splňuje všechny požadavky na kvalitní kousek. Zároveň nabízí dostatečnou spací plochu pro příjemný spánek. Jemné linie, které se kombinují s elegantním vzhledem tvoří nadčasový kousek, který padne snad každé ložnici, studentskému útočišti, ale také hotelovým pokojům a podobně.

Vyrobená je postel z vysoce kvalitní laminované desky, která je odolná proti drobným oděrkám, škrábancům a změnám teploty. Hrany jsou opatřeny ABS dýhou, která je pevná a posiluje celkovou konstrukci postele a je opatřená drobnými nožkami a vysokým čelem. To odděluje stěnu od polštáře. Příjemně zapadne do každého stylu i interiéru a dodává ložnici to, co potřebuje. Matrace není součástí balení a je nutné ji pořídit samostatně. Vše dodáváno v demontu.

Specifikace produktu:

  • Hrany ošetřeny ABS dýhou
  • Matrace není součástí balení
  • Moderní vzhled

Pro více informací o této posteli navštivte tuto stránku.

Postel MEDIOLAN 160x200

Jak je vidět na obrázku, postel Mediolan se skvěle hodí do moderního interiéru a dodává mu eleganci. Její jemné linie a čistý design vlévají do pokojů klid a harmonii. Velkou výhodou je její velikost, což zaručuje dostatek spánku a prostoru pro páry i jednotlivce.

Pokud přemýšlíte nad nákupem postele, která by se skvěle hodila do vašeho interiéru a zároveň by splňovala všechny požadavky na kvalitu, pak je postel MEDIOLAN to pravé řešení. Je vysoce kvalitní, moderní a příjemně se nosí. Navíc její hrany jsou fantasticky ošetřeny jednak z hlediska estetiky, ale především z pohledu pevnosti. Proto se nemusíte bát, že by se během času postel opotřebovala či vypadala znovu. Na stránkách obchodu najdete kromě této postele i mnoho dalších, které nabízejí vynikající kvalitu, elegantní design a skvělý výběr.