Moderní designové stropní svítidlo s dálkovým ovládáním: TooLight APP396-CP bílé


Moderní designové stropní svítidlo s dálkovým ovládáním

TooLight APP396-CP bílé

Krásné stropní svítidlo vyrobeno z kvalitního kovu, který je odolný proti poškrábání nebo mechanickému poškození. Díky LED pásku spotřebovává svítidlo velmi málo energie a zachovává si velmi dlouhou životnost.

Odkaz na nákup produktu: TooLight APP396-CP bílé

I přes svůj netradiční charakteristický vzhled krásně zapadne do každého interiéru. Díky nastavitelnosti kabelů si lze svítidlo upravit dle potřeb.

Svítidlo lze dálkově ovládat díky ovladači, pomocí kterého můžeme plynule měnit jak intenzitu, tak barvu světla. Ovladač umí poskytnout vyhovující prosvícení prostoru, přizpůsobit si barvu světla, aby prostředí bylo příjemnější a relaxační.

Specifikace a parametry

Svítidlo je vyrobeno z kovu a je bílé barvy. Má integrované LED, síť ~ 220V – ~ 240V a délku kabelu 90 cm. Napájení svítidla je 40W. Dálkový ovladač je zde jako možnost pro změnu barvy a intenzity světla.

Parametry svítidla:

  • Výška: 14,5 cm
  • Šířka: 55 cm
  • Hloubka: 55 cm

Svítidlo se vyznačuje svou praktičností, speciálním vzhledem a velkou funkcionalitou. Pokud hledáte moderní stropní svítidlo, které bude nejen krásně svítit, ale bude i pohodlné k ovládání, určitě sáhněte po TooLight APP396-CP bílé. Bude Vám sloužit jako dokonalý prvek interiéru, ať už jde o obývací pokoj, ložnici nebo kuchyň.