Kusový koberec Mirkan 104108 Red-160×230: Kvalitní doplněk pro interiér vašeho domova

Kusové koberce řady Mirkan od nové značky Nouristan (od výrobce Hanse Home) potěší krásnými a propracovanými orientálními vzory, díky kterým se budou v interiérech náramně vyjímat. Koberce Mirkan se hodí např. do obývacích pokojů, případně do jídelen nebo do jiných interiérů. Potěší krátkým vlasem pro snadnou údržbu i obšitím na všech stranách. Celkově se jedná o kalitní koberce, na které se můžete spolehnout. Pořídíte je v mnoha velikostech, barevných motivech i v běhounovém provedení.

Propracované orientální vzory

Jedním z nejvýraznějších prvků koberců řady Mirkan jsou propracované orientální vzory. Ty jsou na koberce vytvořeny pomocí moderních technologií, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a přesnost. Díky těmto vzorům se koberce stanou nejen užitečným doplňkem pro interiéry, ale také výrazným estetickým prvkem.

Krátký vlas pro snadnou údržbu

Kusový koberec Mirkan má krátký vlas, díky čemuž je snadno udržovatelný. Stačí použít vysavač a koberce budou vypadat jako nové. Krátký vlas také zaručuje, že se v koberci neujímají prach a nečistoty, což je výhodou zvláště pro osoby trpící alergiemi.

Barevné motivy a běhounové provedení

Kromě jiného jsou koberce řady Mirkan k dispozici v mnoha velikostech a barevných motivech, takže si zaručeně vyberete ten správný koberec pro váš interiér. Pokud hledáte koberce pro delší chodby nebo jiné úzké prostory, můžete zvolit i běhounové provedení koberce, což bude vyhovovat přesně vašim požadavkům.

Zkrátka kusový koberec Mirkan 104108 Red-160×230 je skvělým řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky působivé koberce do svých interiérů. Pokud jste se rozhodli pro tento koberec, můžete si jej zakoupit na stránkách maliboo.cz a posunout tak svůj interiér na vyšší level.

Kusový koberec Mirkan
Kusový koberec Mirkan
Kusový koberec Mirkan