Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu: rozměry 55×49 cm a sklon 10° (X000000741)

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu je ideálním doplňkem k vaší koupelně. Její rozměry 55×49 cm a sklon 10° jsou perfektně navrženy pro rohové umyvadlo Ravak SD10550LTO.

Designová skříňka pro rohové umyvadlo 10° Ravak SD10550LTO

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu je dokonalým doplňkem ke koupelně nejen díky svým rozměrům a sklonu 10°, ale také díky svému designu.

Výrobce Ravak si dal záležet na každém detailu. Skříňka má nevšední tvar a barevné provedení v tmavém ořechu skvěle doplňuje rohové umyvadlo 10° Ravak SD10550LTO.

Umyvadlo se otáčí směrem k uživateli a poskytuje více prostoru při používání v rohu koupelny. Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu dotváří jeho nevšední tvary.

Navíc, skříňka se zaměřila také na praktičnost a uvnitř nabízí velký vnitřní prostor a praktickou zásuvku pro ukládání drobnějších věcí.

Rozměry a specifikace skříňky

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu je k dispozici v rozměru 55×48,5×45 cm a je určena pro levou stranu umyvadla Ravak SD10550LTO.

Skříňka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují maximální odolnost a trvanlivost. Pro výrobu byly použity nejkvalitnější dřevotřískové desky.

Zaměřili jsme se na každý detail, aby byla skříňka k vaší spokojenosti.

Koupit koupelnovou skříňku pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu na sidonia.cz

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu

Pohled na koupelnovou skříňku pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu

Rohové umyvadlo 10° Ravak SD10550LTO

Pohled na rohové umyvadlo 10° Ravak SD10550LTO

Tato koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu je tím nejlepším doplňkem pro vaši koupelnu. S jejími rozměry a sklonem 10° je perfektně navržena pro rohové umyvadlo Ravak SD10550LTO a dodá vaší koupelně nádech designu a praktičnosti.

Neotálejte a kupte si koupelnovou skříňku pod umyvadlo Ravak v tmavém ořechu na sidonia.cz!