Komoda PRUDHOE 2D2S – bílá/dub sonoma s 5 let zárukou


Kombinovaná komoda

Komoda PRUDHOE 2D2S je moderní nábytek, který se hodí do každého interiéru. Díky své kombinaci bílé a dub sonoma barvy vypadá velmi elegantně a čistě. Kromě toho se jedná o kombinovanou komodu, která nabízí dostatek úložného prostoru.

Barva

Komoda PRUDHOE 2D2S je výjimečná také díky své barevné kombinaci. Bílá barva se perfektně hodí k modernímu stylu a v kombinaci s dub sonoma vypadá velmi zajímavě. Navíc nožky a úchytky jsou v kontrastní černé barvě, což komodě dodává na výraznosti.

Vybrat si můžete z několika variant barev, které najdete na adrese https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/komoda-prudhoe-2d2s-bila-dub-sonoma-5-let-zaruka.

Rozměr

Komoda PRUDHOE 2D2S má rozměr 140 x 87 x 39 cm, což z ní dělá dostatečně velkou a prostornou pro uložení všech vašich věcí. Prostorově je komoda uzpůsobena tak, aby se do ní vešly nejen větší předměty, ale i menší drobnosti.

Materiál

Komoda PRUDHOE 2D2S je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16 mm, které je opatřeno ABS hranou. To zajišťuje odolnost a trvanlivost nábytku.

Na komodě se nachází jedna police z tvrzeného skla. Nožky jsou vyrobeny z kovu. Navíc je komoda schopna unést na své horní desce váhu až 20 kg, na police 5 kg a na skleněné polici 3 kg.

Systém tichého dovírání

Ještě jednou vyniká praktickým prvkem, kterým je systém tichého dovírání. Dovírací systém zajišťuje, že komoda se zavře tichým a plynulým způsobem.

Dodáváno v demontu

Komoda PRUDHOE 2D2S je dodávána v demontáži, což není problém, protože sestavení je velmi jednoduché. Navíc díky montážním návodům je celý proces rychlý a snadný.

Záruka 5 let

Kvalita a odolnost jsou důležité faktory při výběru nábytku. Proto je velmi důležité, aby byl produkt doprovázen dostatečnou zárukou. Komoda PRUDHOE 2D2S je opatřena zárukou na 5 let.

Celkově lze tedy konstatovat, že komoda PRUDHOE 2D2S je moderní, praktická a kvalitní nábytek, který je ideální pro každý interiér. S jejím nákupem určitě neuděláte chybu!