Jídelní stůl ZERDA pro elegantní a moderní interiér s bílým mramorem a černým matným lakem


Jídelní stůl ZERDA pro elegantní a moderní interiér

Elegance a minimalismus v jednom kusu nábytku

Jídelní stůl ZERDA je dokonalým spojením moderního designu a funkčnosti. S rozměrem 120+30+30 x 80 x 76 cm se hodí do menších i větších prostor. Minimalistický styl kombinovaný s prémiovými materiály, jako je tvrzená keramická deska v matném dekoru „Italský sněhobílý mramor“ a celokovová konstrukce s práškovým vypalovacím lakem v matném černém odstínu, dává celku unikátní a exkluzivní pocit.

Vrchní deska s elegancí bílého mramoru

Keramická vrchní deska, s tloušťkou 12 mm, v elegantním designu sněhobílého mramoru dodává stolu luxusní vzhled. Deska je odolná a snadno udržovatelná, ať už se jedná o čištění, nebo odolnost proti poškození.

Industriální minimalismus v každém detailu

Stůl ZERDA nezapře svou funkčnost. Konstrukce je pevná, celokovová a vybavena šesti rektifikačními patkami na spodní části. Ty umožňují vyrovnat stůl i na mírně zvlněné podlaze a přitom plastové kluzáky na patkách eliminují možnost poškození tvrdých podlah.

Stůl pro celou rodinu

Ke stolu je možné umístit až osm židlí a na večírky nebo rodinné oslavy snadno rozložit stůl na zcela novou velikost 180 × 80 cm. Prostorný a elegantní jídelní stůl ZERDA se stane skvělým prvkem v každém moderním industriálním nebo klasicky laděném interiéru.

Bílý mramor – kamení s historií

Čistě bílý mramor s jemným šedým žilkováním pochází z italského Carrarského regionu v provincii Massa-Carrara Tuskánska, kde se těží již od konce římské republiky. Použití mramoru je velmi široké, od sochařství slavných renesančních umělců (Michelangelo, Bernini, Donatello) až po stavebnictví moderních i historických staveb.

Dodávka a montáž

Jídelní stůl ZERDA se dodává v demontu, což usnadní i přepravu. Montáži není třeba se bát, návod k montáži stolu najdete v balení. A pokud potřebujete pro svůj nový jídelní stůl ještě sedadla, můžete využít nabídku nábytku z té samé kolekce.