Interiérové dveře Naturel Latino pravé 70 cm bílé – dokonalá volba pro vaše bydlení

Moderní celolakované interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní, ekologický UV vytvrzený lak. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně.

Dveře mají dozický zámek(WK) (rozteč 72 mm). To znamená, že jsou vybaveny nejvýkonnějším typem zámku, který je vhodný pro bezpečnost a ochranu vašeho bydlení. Navíc mají správnou velikost, což je ideální pro běžné použití.

Celolakované dveře s dřevěným rámem

Interiérové dveře Naturel Latino pravé 70 cm bílé jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost. Desková konstrukce s dřevěným rámem dodává dveřím pevnost a stabilitu. Dvě desky jsou spojeny dřevěným rámem, který slouží jako spojovací prvek a zajišťuje, že dveře jsou pevně srostlé a odolné proti vniknutí vlhkosti.

Interiérové dveře Naturel Latino jsou celolakované bílé s matným finišem, což je perfektní volba pro ty, kdo preferují moderní design a minimalismus. Bílá barva se hodí k jakémukoliv interiéru a dokáže opticky zvětšit prostor. Dveře mají ekologický UV vytvrzený lak, který chrání proti opotřebení a UV záření.

Zárubně a výplně

Zárubně, kam se dveře osazují, mohou být buď ocelové v české normě, nebo obložkové. Ocelové zárubně jsou vhodné pro novostavby, protože jsou konstrukčně zhruba o 20 % nižší než obložkové zárubně, což šetří stavební materiál. Obložkové zárubně jsou zmíněny v § 50, odst. (2) stavebního zákona a jejich použití je klasicky spojováno s rekonstrukcemi, neboť jsou mezi stávající stěnu a zárubeň vskutku příjemnějším řešením.

Voštinová výplň dodává dveřím odolnost a pevnost. Voštiny jsou tlustší středová část dveří a jsou vyrobeny z tuhých dřevěných lamel, které jsou v prostoru voštiny zkříženě uspořádány. Voštiny napomáhají k odolnosti proti tlaku, praskání a dalším vnějším vlivům. Tento typ výplně se hodí zejména do bytů, kde se častěji pohybují malé děti, protože voštiny dokážou odolat nárazům i hrubším zacházením.

Odkaz na produkt

Pokud vás zaujaly interiérové dveře Naturel Latino pravé 70 cm bílé, můžete si je zakoupit na našem webu (https://www.codina.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-latino-prave-70-cm-bile-latino2070p). Nabízíme dopravu zdarma a rychlé dodání. Pokud máte zájem o další informace, obraťte se na nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Rádi vám poradíme s výběrem nejlepších interiérových dveří pro váš domov.

Interiérové dveře Naturel Latino pravé 70 cm bílé
Detail interiérových dveří Naturel Latino pravé 70 cm bílé