Elegantní nástěnná police Volato od Stilisty – ideální volba pro moderní interiér! (prosím, upravte dle potřeby)


Elegantní nástěnná police Volato od Stilisty – ideální volba pro moderní interiér!

Moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO se stanou díky levitujícímu efektu nádherným doplňkem Vašeho pokoje. Díky maximální nostnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.

Upozornění: Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.

Technické údaje:

rozměry: 100 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)

materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U

dýha: PVC

barva: černá

maximální nostnost: 10 kg

hmotnost: cca 2,5 kg

Stilista nástěnná police Volato

Obsah balení:

  • 1 x nástěnná police vč. upevňovacího materiálu

Pokud hledáte moderní a praktické řešení pro svůj domov, nástěnná police Volato od značky Stilista je tou správnou volbou pro vás. S jejími rozměry 100 x 23,5 x 3,8 cm nabízí dostatek prostoru pro uložení různých předmětů, ať už se jedná o knihy, dekorace nebo potraviny.

Navíc, police Volato vyniká i svým elegantním designem, který dokáže okamžitě povznést jakýkoliv interiér. Černá barva vyrobená z PVC dýhy a ocelový rám v profilu U udělají z nástěnné police skutečně moderní kus nábytku.

Montáž police je velmi jednoduchá a intuitivní, a to díky spojovacímu materiálu, který je součástí balení. Sami si tak můžete přizpůsobit výšku police podle svých potřeb a přání.

Vyberte si nástěnnou polici Volato od značky Stilista z nabídky na vybirejnabytek.cz a obohaťte svůj interiér o moderní a praktický doplněk.