• Proč se vyhýbat palmovému oleji v kojeneckém mléce?
  • Proč výrobci kojeneckých mlék již od palmového oleje dávají ruce pryč?
e-book Palmový olej v kojeneckém mléce
  • Zjistěte i vy, co vše jsem zjistila při pátrání po VLIVU palmového oleje na DĚTSKÝ ORGANISMUS a proč já osobně svému dítěti mléko s palmovým olejem nepodám?
  • Víte, že téměř všechna kojenecká mléka běžně dostupná v supermarketu obsahují palmový olej?
  • Získejte Přehled kojeneckých mlék bez palmového oleje jako bonus.

Stáhněte si zdarma e-book
Palmový olej v kojeneckém mléce

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (RNDr. Viktória Tománková) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Reference

Tééda, klobouk dolů. Tenhle e-book je záslužným činem nejen pro rodiče, kteří z nejrůznějších důvodů musí své děti přikrmovat umělým mlékem. Ti by si tento e-book měli povinně přečíst, aby se mohli sami rozhodnout, zda chtějí svým dětem dávat reklamou zpropagovaná umělá mléka s palmovým olejem nebo ta bez něj. Pro mě jako výživového odborníka obsahoval e-book fundované a zajímavé informace a zároveň oceňuji, že je psán dostatečně čitelně a srozumitelně i pro rodiče bez biochemického vzdělání. Děkuji.
Veronika Hanzlíková
Veronika Hanzlíková
Zakladatelka webu Vědomá výživa a autorka blogu veronikahanzlikova.cz, autorka několika úspěšných ebooků o výživě a potravinách, inženýrka biochemie a potravinářské chemie a především maminka.
Tento ebook by měl patřit do knihovničky každého rodiče malého kojence. Nabízí přehledný, důkladný, odborný a čtenářsky úžasně čtivý chemický rozbor palmového tuku v umělém, mléku a také vliv jeho působení na zdraví dětí. Získáte odpovědi na všechna Proč?, která vás v souvislosti s tímto tématem mohou napadnout. Ani jako kojící matka jsem se nevyhla podávání UM svým dětem. I když jsem se snažila vybrat to nejlepší, odhalení možného vlivu palmového tuku v UM mě naprosto překvapilo.
Petra Rajtmajerová
Petra Rajtmajerová
Zastánkyně aktivního životního stylu a společných aktivit s dětmi, autorka webu www.sdetmivakci.cz a především maminka dvou skvělých dětí.
Každá maminka chce pro své miminko jen to nejlepší, nejvýživnější, nejzdravější a nejvyváženější. Jak ale najít tu správnou mléčnou výživu, když výrobců je na trhu nespočet a času na pátrání po všech těch informací tak málo? Mnohdy jsou nepřehledné, neúplné a nesrozumitelné. Nevěšte hlavu. Řešení je na dosah ruky. Tento eBook obsahuje všechny podstatné a ucelené informace v jednom dokumentu o kojenecké výživě zaměřené na absenci palmového oleje (PO) ve svém složení. Už nemusíte složitě pátrat, trápit se u marketingových propagací a přemýšlet, kudy se vydat a co na trhu zakoupit. Přečtením eBooku se rychle zorientujete v nabídce kojenecké mléčné výživy a seznámíte se s nepostradatelnými informacemi týkající se palmového oleje a jeho (vedlejšími) účinky na zdraví vašeho miminka
Slávka Frančíková
Slávka Frančíková
Provozovatelka vlastního blogu www.cyklickysvet.cz a komunity FAN PAGE Mlsná koza, FOODBLOGERKA a vášnivá experimentátorka v oblasti gastronomie
Close Menu