• Nedaří se vám kojení, jak jste si představovaly?
  • Přejete si podpořit laktaci?
e-book Podpora laktace

Nevzdávejte to předčasně!

Na základně vlastních zkušeností a konzultací s laktační poradkyní, jsem pro vás sepsala:

  • 3 pádné důvody, proč byste úspěšné kojení neměli vzdát
  • 7 ověřených způsobů, jak podpořit laktaci při nedostatečném kojení

Stáhněte si zdarma e-book

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (RNDr. Viktória Tománková) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Reference

E-book doporucuji přečíst všem maminkám, které mají problém s kojením, ať uz s jeho nastartováním, nebo v jeho průběhu. Čekají na vás všechny informace, které mohou pomoci zlepšit laktaci, v jedné publikaci na jednom místě a nemusíte ztrácet čas. Mám dvě děti a u obou jsem řešila problém s nedostatečnou tvorbou mateřského mléka, u každého to probíhalo jinak, ale můžu potvrdit, že jsem sama také použila stejné postupy a rady, které se dočtete v tomto e-booku. Sama jsem své děti po zvládnutí laktačních krizí kojila 22 měsíců.
Petra Rajtmajerová
Petra Rajtmajerová
matka dětí 2 a 4 roky
Viki, předkládaný eBook je perfektní pomůcka a průvodce informacemi světa žen na celoživotní cestě mateřské lásky. Kojením vzniká neuvěřitelně silné pouto mezi matkou a dítětem. Nejen, že maminky předávají svému miminku to nejlepší, co je pro start jejich života nejlepší, ale upevňují se tak vzájemné vazby a komunikační kanály, které v budoucnu přinesou mnoho prospěchu a lásky pro oba dva. Hodně štěstí na úspěšné cestě kojením všem maminkám. Vyvážená strava, zdravý životní styl a laskavá péče o své miminko, to jsou důležité atributy v přístupu ke svému tělu i duši. Děkuji a sama doporučuji eBookem prolistovat všem maminkám, které řeší téma kojení. Naleznou v něm celou řadu užitečných informací, odkazů a tipů.
Slávka Frančíková
Slávka Frančíková
www.cyklickysvet.cz a komunity FAN PAGE Mlsná koza
Má dcerka je již větší, kojení proběhlo vcelku hladce a dávali nás i v nemocnici za příklad správného kojení. Bylo mi to ale nepříjemné, hlavně vůči ostatním maminkám až ošklivé. Plně jsem si totiž představila jejich situaci, kdy jim to moc s krmením mimi nešlo a průpovídky tohoto typu je akorát ještě více stresovaly. Proto jsem ráda za tento ebook, který i mně příště pomůže, pokud to nepůjde tak hladce jako při prvním dítěti. Kdo ví, jak to bude. Teď jsem byla v klidu, měla podporu u tatínka dítka a byl to zázrak! 🙂 Takže na krizové situace ohledně kojení připravená nejsem, ale s textem z ebooku mám návod na to, jak to zlvádnout. Děkuji!
Šárka Beranová
www.regaldesign.cz
Close Menu