Dětské bavlněné prostěradlo Moshi Moshi Funnysaurus – pohodlný spánek i rozesmáté ráno

Zpříjemněte spánek svých ratolestí díky jemnému prostěradlu ze 100 % bavlny od značky Moshi Moshi. Dětské srdce si získá především hravým a roztomilým materiálem, vás zase potěší jeho hebkost a vysoká odolnost. Vybrat si navíc můžete až ze 3 velikostí, dokonale tedy padne na různé rozměry matrací.

Proč zvolit Moshi Moshi Funnysaurus?

Prostěradlo je vyrobeno z 100 % bavlny, což znamená, že vaše dítko bude mít příjemný a zdravý spánek. Bavlna je totiž přírodní materiál, který se snadno udržuje, dobře vstřebává vlhkost a prodyšný. Prostěradlo je navíc jemné na dotek a nepříjemné alergie či podráždění pokožky se nemusíte bát.

„Mé děti často trpí alergiemi a já jsem musela být při výběru ložního prádla náročná. Kvůli tomu jsem si vybrala právě Moshi Moshi Funnysaurus a nebyla jsem zklamaná. Prostěradlo je hebké, příjemné na pokožce a hlavně nevyvolává žádnou alergickou reakci,“ říká spokojená zákaznice.

Jemný a roztomilý design

Prostěradlo Moshi Moshi Funnysaurus se skvěle hodí do dětského pokoje. Krásný design se zvířecími motivy nejen okouzlí vaše děti, ale i rozzáří celý pokoj. Prostěradlo je navíc lehké a snadno se udržuje, takže se nemusíte bát ani rychlého křivění po ránu.

„Dcera miluje zvířátka, takže jsem jí koupila prostěradlo Moshi Moshi Funnysaurus a nespletla jsem se. Její pokoj se nádherně prosvětlil a mé dítě se k němu chová opravdu jako k miláčkovi,“ svěřuje se s nápadem další zákaznice.

Dokonalá velikost pro každého

Prostěradlo Moshi Moshi Funnysaurus je k dispozici v až 3 velikostech, a to 60 x 120 cm, 90 x 200 cm a 140 x 200 cm. To znamená, že si dokonale padne na matrace různých rozměrů a také se snadno udržuje. Stačí ho vyprat v pračce na 40 stupňů a můžete ho znovu využít.

Zaměřte se na zdravý spánek a hravý design prostěradel od Moshi Moshi, která si dokáže poradit s každým dětským pokojem. Investovat do kvalitního ložního prádla se vám určitě vyplatí!

Vybrat si můžete dětské bavlněné prostěradlo Moshi Moshi Funnysaurus v eshopu Nářadí CZ.

Dětské bavlněné prostěradlo Moshi Moshi Funnysaurus