Designový kusový koberec Mambo 2000 black v rozměru 80×150 cm


Designový kusový koberec Mambo 2000 black

Mambo 2000 black je moderní a elegantní kusový koberec, který skvěle doplní interiér vašeho domova. Tento koberec se vyrábí v Turecku z kvalitního polypropylenového vlákna pomocí technologie heatset, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Díky tomu se jedná o koberce, které vydrží dlouho a snadno se udržují.

Rozeběhněte designovou promenádu v obývacím pokoji nebo v předsíni a pořiďte si tento nezaměnitelný koberec, který vás jistě osloví svou kvalitou a designem.

Kusové koberce Mambo s technologií heatset

Heatsetová technologie znamená, že se vlákna koberce tepelně upravují, což vysokou teplotou způsobuje jejich setření a zpevnění. Díky tomu se dosahuje maximálních technických parametrů koberce, jako je trvanlivost, barva, měkkost a polyvalentnost kostry materiálu. Kusové koberce Mambo jsou tudíž pevnější a odolnější než koberce z obyčejného polypropylenu.

Kusové koberce z řady Mambo jsou bezvlasé tzv. bouclé koberce. Bouclé je speciální textilie, která se skládá z malých smyček, které spolu tvoří drsnější a výraznější strukturu koberce. Právě díky této struktuře se koberce snadno čistí a udržují, ať už jde o chodidla, sedačky nebo psí tlapky.

Nízká hmotnost a antistatická úprava jsou dalšími výhodami, kterými se kusové koberce Mambo vyznačují. Díky nízké váze se koberce snadno přenáší z jednoho pokoje do druhého a antistatická úprava zaručuje, že se na koberci nebudou hromadit statické náboje.

Rozměry a barevná provedení

Tyto kusové koberce jsou vhodné pro obývací pokoje, ložnice, ale také předsíně nebo kanceláře. Nabízejí se v několika velikostech a barevných provedeních, takže si snadno vyberete ten, který bude nejvíce odpovídat vašemu stylu. Naše nabídka koberců Mambo je široká a také pokrývá různé barevné varianty, jako jsou zelené, modré, hnědé a samozřejmě černé, jako je tento Mambo 2000 black o rozměru 80×150 cm.

Pro ty, kteří hledají stylový a kvalitní kusový koberec, je Mambo 2000 black tou správnou volbou. Navíc je možné jej snadno zakoupit v našem online obchodě.

Zároveň si můžete prohlédnout i další kusové koberce z naší nabídky a vybrat si ten, který bude nejvíc vyhovovat vašim požadavkům

Kusový koberec Mambo 2000 black 80x150cm

Ukázka koberce Mambo 2000 black v rozměru 80×150 cm