Antares Pracovní židle 1290 PU ASYN – recenze a vlastnosti

Pracovní židle 1290 PU ASYN je jedním z kvalitních produktů společnosti Crosta. Tato židle se pyšní výjimečným designem a perfektním zpracováním, které jí umožňuje poskytnout maximální komfort a podporu při práci.

Vyrobení z polyuretanu

Provedení: Pracovní židle 1290 PU ASYN má sedák a opěrák vyrobený z polyuretanu. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje. Díky své pružnosti dokonale kopíruje tvar těla a umožňuje pohodlné sezení i při dlouhodobější práci.

Asynchronní mechanismus

Židle je vybavena asynchronním mechanismem, který umožňuje nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku. Díky této funkci si můžete snadno a rychle nastavit sedadlo a opěrku podle svých potřeb.

Plynový píst pro nastavení výšky sedáku

Pro nastavení výšky sedáku použijete plynový píst, který zajišťuje snadné nastavení výšky podle individuálních potřeb a velikosti těla.

Pro základní provedení je tato židle dodávána s plastovou bází a bez područek. Pokud však preferujete designovější způsob, můžete si za příplatek objednat bázi chromovou, popřípadě područky.

Varianty:

Hmotnost Výška sedáku
Báze plast 9,9 kg 41-54 cm
Báze chrom 10,9 kg 40-53 cm
Báze plast + extend 11,9 kg 54-78 cm
Báze chrom + extend 12,9 kg 56-80 cm

Židle se vyznačuje vysokou nosností. S plastovou bází zvládne váhu až 120 kg a s chromovou až 130 kg.

Opěrný chromovaný kruh EXTEND

K této židli lze objednat také opěrný chromovaný kruh – EXTEND výškově nastavitelný na tělese plynového pístu o průměru 50 mm, opatřený aretačním šroubem. Tento doplněk umožňuje maximální pohodlí a podporu při práci.

Pokud hledáte kvalitní a komfortní pracovní židli, pak je Antares Pracovní židle 1290 PU ASYN tou správnou volbou. Tato židle spojuje moderní design, vysokou kvalitu a vlastnosti, které umožňují pohodlné a zdravé sezení při práci.