Omlouvám se, ale vzhledem ke GDPR není již možno ebook volně stahovat. Děkuji za pochopení.

BONUS
Přehled kojeneckých mlék
bez palmového oleje 

PALMOVÝ OLEJ V KOJENECKÉM MLÉCE

Objevte dva důvody, proč je lepší se PALMOVÉMU OLEJI v kojeneckém mléce VYHÝBAT a proč výrobci kojeneckých mlék již od palmového oleje dávají RUCE PRYČ! 

Víte, že téměř všechna kojenecká mléka běžně dostupná v supermarketu obsahují palmový olej?

Zjistěte i vy, co vše jsem zjistila při pátrání po VLIVU palmového oleje na DĚTSKÝ ORGANISMUS a proč já osobně svému dítěti mléko s palmovým olejem nepodám?

Reference

Tééda, klobouk dolů. Tenhle e-book je záslužným činem nejen pro rodiče, kteří z nejrůznějších důvodů musí své děti přikrmovat umělým mlékem. Ti by si tento e-book měli povinně přečíst, aby se mohli sami rozhodnout, zda chtějí svým dětem dávat reklamou zpropagovaná umělá mléka s palmovým olejem nebo ta bez něj. Pro mě jako výživového odborníka obsahoval e-book fundované a zajímavé informace a zároveň oceňuji, že je psán dostatečně čitelně a srozumitelně i pro rodiče bez biochemického vzdělání. Děkuji.

Veronika HanzlíkováVeronika HanzlíkováZakladatelka webu Vědomá výživa a autorka blogu veronikahanzlikova.cz, autorka několika úspěšných ebooků o výživě a potravinách, inženýrka biochemie a potravinářské chemie a především maminka.

Tento ebook by měl patřit do knihovničky každého rodiče malého kojence. Nabízí přehledný, důkladný, odborný a čtenářsky úžasně čtivý chemický rozbor palmového tuku v umělém, mléku a také vliv jeho působení na zdraví dětí. Získáte odpovědi na všechna Proč?, která vás v souvislosti s tímto tématem mohou napadnout. Ani jako kojící matka jsem se nevyhla podávání UM svým dětem. I když jsem se snažila vybrat to nejlepší, odhalení možného vlivu palmového tuku v UM mě naprosto překvapilo.

Petra RajtmajerováPetra RajtmajerováZastánkyně aktivního životního stylu a společných aktivit s dětmi, autorka webu www.sdetmivakci.cz a především maminka dvou skvělých dětí.

Je velmi důležité, čím naše tělo zásobujeme a to již od narození. Sama jsem své děti kojila jak dlouho to jen šlo. První dceru 14 měsíců, druhou pak 3,5 roku. Maminkám, které to štěstí dát miminku mléko mateřské nemají, nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po nabídce mléčné výživy na trhu. Každá maminka chce pro své miminko jen to nejlepší, nejvýživnější, nejzdravější a nejvyváženější. Jak ale najít tu správnou mléčnou výživu, když výrobců je na trhu nespočet a času na pátrání po všech těch informací tak málo? Mnohdy jsou nepřehledné, neúplné a nesrozumitelné. Nevěšte hlavu. Řešení je na dosah ruky. Tento eBook obsahuje všechny podstatné a ucelené informace v jednom dokumentu o kojenecké výživě zaměřené na absenci palmového oleje (PO) ve svém složení. Už nemusíte složitě pátrat, trápit se u marketingových propagací a přemýšlet, kudy se vydat a co na trhu zakoupit. Přečtením eBooku se rychle zorientujete v nabídce kojenecké mléčné výživy a seznámíte se s nepostradatelnými informacemi týkající se palmového oleje a jeho (vedlejšími) účinky na zdraví vašeho miminka

Slávka FrančíkováSlávka FrančíkováSlávka FrančíkováProvozovatelka vlastního blogu www.cyklickysvet.cz a komunity FAN PAGE Mlsná koza, FOODBLOGERKA a vášnivá experimentátorka v oblasti gastronomie