První stravou vašeho miminka je mateřské mléko. Pokud máte s kojením problém, jako jsem měla já, podívejte se, co vše můžete pro zlepšení laktace ještě udělat. Stáhněte si ebook ZDARMA

 

 

 

Omlouvám se, ale vzhledem ke GDPR již není možno si tento ebook volně stáhnout. Děkuji za pochopení.

První stravou vašeho miminka je mateřské mléko. Ne vždy se však kojení daří. Co vše můžete udělat pro podpoření laktace při nedostatečném kojení se můžete dozvědět v mém ebooku ZDARMA.

Reference, aneb co o tomto e-booku napsaly maminky, které ho již četly:

Viki, předkládaný eBook je perfektní pomůcka a průvodce informacemi světa žen na celoživotní cestě mateřské lásky. Kojením vzniká neuvěřitelně silné pouto mezi matkou a dítětem. Nejen, že maminky předávají svému miminku to nejlepší, co je pro start jejich života nejlepší, ale upevňují se tak vzájemné vazby a komunikační kanály, které v budoucnu přinesou mnoho prospěchu a lásky pro oba dva. Hodně štěstí na úspěšné cestě kojením všem maminkám. Vyvážená strava, zdravý životní styl a laskavá péče o své miminko, to jsou důležité atributy v přístupu ke svému tělu i duši. Děkuji a sama doporučuji eBookem prolistovat všem maminkám, které řeší téma kojení. Naleznou v něm celou řadu užitečných informací, odkazů a tipů.

Slávka FrančíkováProvozovatelka vlastního blogu www.cyklickysvet.cz a komunity FAN PAGE Mlsná koza, FOODBLOGERKA a vášnivá experimentátorka v oblasti gastronomie

Má dcerka je již větší, kojení proběhlo vcelku hladce a dávali nás i v nemocnici za příklad správného kojení. Bylo mi to ale nepříjemné, hlavně vůči ostatním maminkám až ošklivé. Plně jsem si totiž představila jejich situaci, kdy jim to moc s krmením mimi nešlo a průpovídky tohoto typu je akorát ještě více stresovaly. Proto jsem ráda za tento ebook, který i mně příště pomůže, pokud to nepůjde tak hladce jako při prvním dítěti. Kdo ví, jak to bude. Teď jsem byla v klidu, měla podporu u tatínka dítka a byl to zázrak! 🙂 Takže na krizové situace ohledně kojení připravená nejsem, ale s textem z ebooku mám návod na to, jak to zlvádnout. Děkuji!

Šárka Beranovádesignerka, www.regaldesign.cz

E-book doporucuji přečíst všem maminkám, které mají problém s kojením, ať uz s jeho nastartováním, nebo v jeho průběhu. Čekají na vás všechny informace, které mohou pomoci zlepšit laktaci, v jedné publikaci na jednom místě a nemusíte ztrácet čas. Mám dvě děti a u obou jsem řešila problém s nedostatečnou tvorbou mateřského mléka, u každého to probíhalo jinak, ale můžu potvrdit, že jsem sama také použila stejné postupy a rady, které se dočtete v tomto e-booku. Sama jsem své děti po zvládnutí laktačních krizí kojila 22 měsíců.

Petra Rajtmajerová, matka dětí (2 a 4r)

Poděkování

Tento e-book by nevznikl bez podpory mého muže, kterému tímto děkuji, že to s námi vydržel 🙂 a také mu děkuji za péči, kterou věnuje našemu synovi i mě a za jeho úžasné vývary, které mě a tím i Honzíkovi připravil už i do porodnice 🙂 

Také musím poděkovat paní Věře Kuchařové, zdravotní sestřičce a zároveň poradkyni laktační ligy za její rady, které mi pomohly Honzíka kojit přes rok. Zároveň děkuji i dětskému panu doktorovi a zároveň homeopatovi panu doktorovi Petru Halaškovi za jeho milý a citlivý přístup k dětem i k nám dospělým, za jeho profesionalitu a nepředstíraný zájem o malého pacienta (což není samozřejmostí, jak by se mohlo zdát). 

V neposlední řadě děkuji svým rodičům, kteří jsou mi vždy a bezvýhradně oporou.